Рада та населені пункти у її підпорядкуванні Прізвище, ім’я по батькові
голови та секретаря ради
Контактні телефони Адреса ради
ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
м.Виноградів
Бочкай Степан Золтанович
Зеленяк Катерина Петрівна
+38(031 43) 2-11-43
+38(031 43) 2-22-36
90300, м.Виноградів, пл.Миру, 5
ВИЛОЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
селище Вилок
Ковач Степан Карлович
Коптяєва-Ратковська Андрея Степанівна
+38(031 43) 2-34-63 90351, с.Вилок, вул.Гагаріна,4
КОРОЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
селище Королево
Фабриці Павло Теодорович
Кльофа Еріка Елемирівна
+38(03 143) 4-11-71
+38(031 43) 4-15-55
90332, смт.Королево, вул.Центральна, 20
БОРЖАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Боржавське
Бобіта Юрій Іванович
Костак Наталія Іванівна
+38(031 43) 2-43-79
+38(031 43) 31-1-35
90310, с.Боржавське, вул.Борканюка,56
БУКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Букове
Петровка Юрій Юрійович
Кедик Ірина Русланівна
+38(031 43) 2-20-82
+38(031 43) 45-2-33
90315, с.Букове, вул.Радянська,5
ВЕЛИКОКОМ’ЯТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Великі Ком’яти
Попович Сніжанна Володимирівна
Турок Віра Іванівна
+38(031 43) 5-15-11
+38(031 43) 5-12-32
90312, с.Великі Ком’яти, вул.Волошина,23
ВЕЛИКОКОПАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Велика Копаня
Сергеєва Оксана Юліївна +38(031 43) 3-43-43
+38(031 43) 3-43-42
90330, с.Велика Копаня, вул.Миру,29
ВЕЛИКОПАЛАДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Фертешолмаш (Заболоття), с.Велика Паладь
Біров Венцел Венцелович
Сабов Марія Павлівна
+38(031 43) 2-49-49
+38(031 43) 37-6-46
90370, с.Велика Паладь, вул.Кошута,46
ВЕРБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Вербовець, с.Чорний Потік
Зелик Іван Іванович
Берегі Жолт Зігмондович
+38(031 43) 37-3-32
+38(031 43) 37-3-22
90322, с.Вербовець, вул.Миру, 48
ВЕРЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Веряця, с.Горбки
Грабовчак Михайло Михайлович
Комісарова Ярослава Володимирівна
+38(031 43) 2-11-22 90336, с.Веряця, вул.Миру,1
ДРОТИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Дротинці
Ярема Михайло Михайлович
Яцканич Світлана Іванівна
+38(031 43) 2-12-34
+38(031 43) 35-2-42
90353, с.Дротинці, вул.Тисівська,56а
ДЮЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Дюла
Шапі Олександр Йосипович
Вінце Мальвіна Олександрівна
+38(031 43) 39-3-50 90364, с.Дюла, вул.Садова,3
МАЛОКОПАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Мала Копаня
Фурик Ганна Мартонівна
Пелехач Марія Василівна
+38(031 43) 2-29-55 90331, с.Мала Копаня, вул.Центральна, 44
МАТІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Матієво, с.Руська Долина
Ворю Еріка Йосипівна
Турда Катерина Зігмундівна
+38(031 43) 2-41-22 90326, с.Матієво, вул.Головна,2а
НЕВЕТЛЕНФОЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Ботар(Братово), с.Оклі(Клинове),
с.Оклі Гедь(Клинова Гора), с.Нове Клинове
Оросі Йосип Павлович
Литовка В’ячеслав Володимирович
+38(031 43) 2-38-50
+38(031 43) 46-7-22
90365, с.Неветленфолу, вул.Фогодов,36
НОВОСЕЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Новоселиця
Таркані Петро Іванович
Копін Оксана Андріївна
+38(031 43) 3-19-66
+38(031 43) 3-19-19
90341, с.Новоселиця, вул.Шевченка,75
НОВОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Нове Село
Пінтє ВасильВасильович
Шафі Габріелла Олександрівна
+38(031 43) 2-34-79
+38(031 43) 35-5-35
90350, с.Нове Село, вул.Центральна, 155
ОЛЕШНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Олешник
Попович Степан Миронович
Біланчук Марина Василівна
+38(031 43) 2-45-03
+38(031 43) 43-3-48
90324, с.Олешник, вул.Українська, 193а
ОНОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Онок
Онисько Михайло Іванович
Турянин Надія Петрівна
+38(031 43) 2-69-19
+38(031 43) 35-1-42
90313 с.Онок, вул.Миру,5
ПЕРЕХРЕСТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Перехрестя, с.Карачин
Добша Іштван Адальбертович
Шандор Олена Йосипівна
+38(031 43) 2-68-64
+38(031 43) 36-8-37
90320, с.Перехрестя, вул.Кошута,5
ПИЙТЕРФОЛВІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Пийтерфолво, с.Тисибекень(Бобове), с.Форголань(Дівичне)
Товт Валентин Валентинович
Петраш Катерина Андріївна
+38(031 43) 32-3-38
+38(031 43) 32-3-22
90354, с.Пийтерфолво, вул.Раковці, 137
ПІДВИНОГРАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Підвиноградів
Зихор Юрій Юрійович
Мар’ян Любов Меньгертівна
+38(031 43) 3-84-00
+38(031 43) 3-83-27
90325, с.Підвиноградів, вул.Жовтневої революції,3
ПУШКІНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Пушкіно
Вегеш Василь Васильович
Нірода Лариса Петрівна
+38(031 43) 36-8-55
+38(031 43) 2-68-84
90321, с.Пушкіно, вул.Гагаріна,9а
САСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Сасово
Клюса Василь Юрійович
Горнецькі Марія Василівна
+38(031 43) 33-3-38
+38(031 43) 33-2-93
90360, с.Сасово, вул.Леніна,144
ТЕКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Теково, с.Гудя
Пенцкофер Микола Антонович
Ковчі Катерина Амбрушівна
+38(031 43) 47-3-22
+38(031 43) 47-1-72
90344, с.Теково, вул.Дружби,183
ФАНЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Фанчиково, с.Тросник, с.Притисянське
Мар’ян Юрій Семенович
Варга Марина Федорівна
+38(031 43) 30-3-22
+38(031 43) 30-3-32
90352, с.Фанчиково, вул.Леніна, 2
ХИЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Хижа
Гайдук Іван Іванович
Батин Ірина Іванівна
+38(031 43) 3-13-00 90342, с.Хижа, вул.Шевченка, 57
ЧЕПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Чепа, с.Гетеня, с.Затисівка
Товт Микола Михайлович
Сочка Ганна Михайлівна
+38(031 43) 2-76-40
+38(031 43) 36-3-22
90361, с.Чепа, вул.Фогороші,33
ЧЕРНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Черна
Чонка Михайло Іванович
Ракша Тетяна Михайлівна
+38(031 43) 3-17-20
+38(031 43) 3-18-36
90340, с.Черна, вул.Миру, 98
ЧОРНОТИСІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Чорнотисово, с.Холмовець
Талі Микола Карлович
Гелетей Тетяна Дмитрівна
+38(031 43) 39-3-24
+38(031 43) 39-4-24
90363, с.Чорнотисово, вул.Головна, 31
ШАЛАНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Шаланки
Альохін Віктор Вікторович
Тягур Георгіна Томівна
+38(031 43) 44-4-22
+38(031 43) 44-4-68
90311, с.Шаланки, вул.Миру,5
ШИРОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
с.Широке
Феєр Іван Степанович
Копинець Ярослав Юрійович
+38(031 43) 2-45-06
+38(031 43) 42-3-38
90314, с.Широке, вул.Гагаріна, 1