Основною формою комунікації в службі зайнятості до завершення карантину залишається спілкування в дистанційному форматі, тому фахівці Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості продовжують зустрічатися з зареєстрованими безробітними та шукачами роботи онлайн, застосовуючи найбільш поширений та зручний варіант проведення заходів – вебінар.

Так,  14 липня 2020 року за  допомогою програми «Zoom»  відбувся черговий інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для безробітних громадян, які зареєструвалися під час карантину використовуючи електронні засоби подання документів для реєстрації  або через скриньку для прийому кореспонденції.

Завдяки дистанційній комунікації слухачі отримали інформацію про особливості обслуговування в центрі зайнятості в умовах карантину; ознайомились з перспективами працевлаштування, актуальними вакансіями, а також веб-ресурсами Державної служби зайнятості.

Під час заходу учасників вебінару ознайомили з правами та обов’язками безробітних, згідно Закону України «Про зайнятість населення» та «Загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», поінформували слухачів про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання за допомогою електронних сервісів державної служби зайнятості. Особлива увага була приділена «Освітньому порталу державної служби зайнятості», «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри», платформі «Моя професія: консультаційна мережа» за допомогою яких у дистанційному форматі можна отримати безкоштовну самостійну профорієнтацію та навчання з розвитку своїх навичок, а також платформі «Corsera».

По завершені вебінару всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

Print Friendly, PDF & Email