07 липня 2020 року в Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся черговий профінформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для безробітних за допомогою програми «Zoom». Мета якого є ознайомлення із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості в дистанційному режимі для підвищення рівня обізнаності осіб, максимальну допомогу у працевлаштуванні та укомплектуванні вакансій. Проведення вебінарів дає змогу забезпечити живий двосторонній зв’язок між фахівцями служби зайнятості та безробітними, оперативно надавати роз’яснення на всі питання, що виникають в процесі спілкування.

На заході обговорювались питання взаємодії безробітних осіб та служби зайнятості у період карантину, умови нарахування допомоги по безробіттю, опрацювання електронних сервісів державної служби зайнятості та стану ринку праці.

Фахівець Виноградівської районної філії наголосила, що за допомогою електронних сервісів Державної служби зайнятості можна знайти більш детальну інформацію про законодавчі, нормативно-правові акти, послуги служби зайнятості, зокрема для різних категорій громадян, а саме: Офіційний сайт Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), Платформа профорієнтації Державної служби зайнятості (https://profi.dcz.gov.ua), Освітній портал Державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua), Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» (myprofession.com.ua), Соціальна мережа нового покоління, що пропонує навчання і працевлаштування «Skills Academy» (skillsacademy.com.ua), Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» (prometheus.org.ua), та глобальна освітня платформа онлайн-курсів від найкращих університетів світу «Coursera» (www.coursera.org).

Як бачимо, дистанційне спілкування під час карантину – це не тільки безпечно, але й зручно. Бережіть себе та будьте здорові!

Print Friendly, PDF & Email