21 липня 2020 року надійшла сумна звістка, що на 60 році життя помер Михайло Іванович Чонка, голова Чернянської сільської ради.

Михайло Іванович Чонка, народився у 1960 році в селі Черна. У 1977 році закінчив Чернянську середню школу. Трудову діяльність розпочав  після строкової військової служби токарем Затисянського хімзаводу, а у 1984 перейшов працювати робочим тарного цеху Виноградівського керамічного заводу.

Згодом з 1997 по 2015 роки  перейшов працювати на Закарпатську митницю, маючи організаторські та комунікативні здібності, велику жагу до навчання у 2000 році вступає до Академії митної служби України, м. Дніпропетровськ,  яку закінчив у 2005 році.

У 2015 році обраний на посаду  голови Чернянської сільської ради. Активний, молодий, небайдужий, щирий та людяний, з  усією душею вболівав за свою справу, намагався зробити усе, щоб його рідне село Черна  мало стабільний соціально-економічний розвиток, покращував добробут мешканців свого рідного села та громади, формував кадровий потенціал сільської ради, створював імідж громади, як культурно-освітньої складової регіону, розвивав інфраструктуру громади, а головне завжди дбав про людей.

Сьогодні не лише рідні Михайла Івановича  сумують – це гірка втрата для всіх, хто знав і кому доводилося працювати з цією Людиною.

Пам’ять про Михайла Івановича  завжди залишиться світлою смужкою у серцях людей, які його знали.

Print Friendly, PDF & Email