Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав Чернянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів цього тижня.

За участі депутата районної ради Михайла Добоша, керівника Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району Юрія Свища вони перевірили хід ремонтних робіт, які наразі проводяться в закладі.

Сьогодні тут масштабно ремонтують приміщення їдальні – укладають плитку, замінили двері, провели ремонт комунікацій, зокрема електромережі, каналізації, встановлюють систему вентиляції, а також зроблені окремі приміщення для роздачі, рибний та овочевий цехи тощо. З районного бюджету на проведення робіт спрямовано близько 1 млн 600 тис.грн.

Окрім того, у їдальню закупили нове кухонне обладнання – столи, мийки, холодильник, плита електрична, котел газовий та морозильну камеру. На що додатково було виділено близько 100 тис.грн.

Директор Оксана Чонка розповіла, що ремонт їдальні було першочерговим питанням для закладу, адже приміщення, де харчувалися діти перебувало у досить незадовільному стані.

Відтак по завершенню робіт для учнів будуть створені комфортні умови для організації якісного, збалансованого харчування, що є одним з найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів, − зазначив керівник ради.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email