23 липня 2020 року відбулося чергове сесійне засідання Виноградівської районної ради.

На сесії депутатський корпус розглянув ряд важливих соціально-економічних питань з життєдіяльності району. Після нагородження медиків району Грамотами Верховної Ради, директор КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков інформував про ситуацію з коронавірусом в районі. З його слів, медичні працівники працюють сьогодні у дуже важких умовах, адже наш район третій в області по загруженості ліжок − інфекційне відділення переповнене, багато хворих на пневмонію. Тому медик закликав усіх дотримуватися карантинних вимог.
Крім того, депутати вирішили звернутися до Національної служби здоров’я України щодо включення районної лікарні у тариф відповідного пакета медичних послуг, що покриває надання допомоги пацієнтам з підозрою або встановленим COVID-19 і була можливість отримати належне фінансування від держави. Адже сьогодні районна лікарня власним коштом лікує хворих, проте таке лікування дороговартісне. Зважаючи на це, а також на велику кількість хворих у районі, питання виділення необхідного фінансування районній лікарні від держави сьогодні нагальне та актуальне.
Районна рада затвердила зміни до районних Програм, розглянула майнові питання, погодила пропоновані зміни до районного бюджету, тощо.
Рішення про зміни до районного бюджету депутати підтримали з доповненими пропозиціями від районних обранців щодо вирішення нагальних питань в районі, зокрема щодо погашення заборгованості за електроенергію в закладах освіти, виділення коштів на ремонт даху в архівосховищі, який був пошкоджений внаслідок негоди та почав протікати, фінансування медичних установ тощо.
Зокрема з місцевого та державного бюджетів були направлені на наступні цілі:
− близько 4 млн 436 тис.грн на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» зокрема щодо закупівлі засобів навчання та обладнання, сучасних меблів та комп’ютерного обладнання учнів для початкових класів;
− 700 тис.грн спрямовано на погашення заборгованості за електроенергію у закладах освіти, що виникла на кінець 2019 року.
− 1 млн грн – на завершення будівництва амбулаторії в селі Боржавське;
− 1 млн 500 тис.грн – на будівництво спортивного майданчика у селі Вербовець;
− 9 млн 500 тис.грн – на проведення капітального ремонту відрізку дороги Виноградів-Олешник;
− 200 тис.грн – на Програму забезпечення дітей-інвалідів району
життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2018-2022 роки;
− 200 тис.грн на забезпечення потреб районної лікарні тощо.
Депутати також направили ряд звернень до вищих органів влади, тощо.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email