Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав з робочим візитом Матіївську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів цього тижня за участі депутата районної ради Тіводора Бордаша, керівника Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району Юрія Свища.

Наразі тут проводяться роботи з облаштування внутрішньої вбиральні. Матіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів побудована у 1910 році до цього часу, учні та працівники закладу користувалися вуличним туалетом в досить жахливих умовах. Проте на даний час у приміщенні закладу вдалося облаштувати внутрішні вбиральні, встановити сучасну сантехніку, бойлер та освітлення,  влаштовано  біотал для вбиралень на території школи. Проведено ремонт коридорів.

На виконання цих робіт з районного бюджету було спрямовано 985 тис грн. та 11 тис грн. виділено на придбання обладнання для харчоблоку.

Директор Василь Шетеля, розповів про інші першочергові питання закладу, зокрема, щодо необхідності фасадних робіт, а саме облаштування подвір’я покриттям та інше.

Також директор школи інформував про матеріально-технічне забезпечення закладу.

Керівник ради зазначив – Матіївська школа одна із небагатьох, яка до цього часу не мала внутрішньої вбиральні, радує те, що вдалося спільно з депутатським корпусом вирішити цю проблему  Матіївській школі та інших навчальних закладах району.

Нагадаємо, що у районі продовжуються роботи щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року, де одним з пріоритетів є забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов в освітніх установах

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email