До Дня Незалежності кращі працівники району, трудові колективи були відзначенні за значні здобутки у професійній діяльності.

Відтак грамотами районної ради нагороджені працівники районної лікарні та первинної медико-санітарної допомоги, Центру з обслуговування закладів освіти району, фахівці галузі культури, правоохоронці Виноградівського відділення поліції та надзвичайники ДПРЧ-6 Управління ДСНС у Закарпатській області. Через карантинні заходи грамоти працівникам передані на установи та будуть вручені згодом в колективах.
Зокрема 21 серпня під час робочої зустрічі голова Виноградівської районної ради Віталій Любка вручив подяки начальнику Виноградівського відділення поліції Юрію Пилипу, керівнику Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району Юрію Свищо, начальнику районного відділу Управління ДСНС Андрію Поповичу.
Керівникам установ він побажав нових ідей і успіхів у всіх добрих справах. Також відзначив, що наполегливість, професіоналізм та праця кожного з нас робить нашу державу кращою.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email