Нагородження випускників шкіл, які здобули максимальну кількість балів на зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року, відбулося в актовому залі Центру з обслуговування закладів освіти району. Обдарованих дітей привітали голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та керівник Центру Юрій Свищо.

За високі досягнення в навчанні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, а це від 180 до 200 балів, випускникам вручили грошові премії. У цьому році їх отримали 40 таких випускників.
 
Депутатський корпус районної ради тривалий час лобіював питання заохочення та стимулювання учнів шкіл у вигляді виплати стипендій за хороші результати у навчанні. Тому, як відзначив Віталій Любка у своєму вітальному слові, приємно, що Програма «Обдаровані діти», затверджена районною радою, сьогодні працює. Також він побажав випускникам шкіл успіхів у подальшому навчанні.
Зокрема високі знання випускники шкіл підтвердили з української мови та літератури, англійської мови, математики, біології, історії України, географії, фізики.
 Найбільшу кількість балів – 197 набрала випускниця Виноградівської школи №1 Мирослава Гречин з української мови і літератури, яка також здобула понад 190 балів з математики та англійської мови. Випускник Виноградівської школи №8 Янек Івашко на 196 балів здав ЗНО з географії, українську мову і літературу − на 195. Випускник Виноградівської гімназії Микита Андрух набрав 195 балів з математики. Загалом в районі 21 випускник отримав більш як 190 балів на ЗНО з окремих предметів.
 
Відтак районною радою на виплату грошових винагород випускникам, які успішно склали ЗНО, було спрямовано близько 64 тис.грн. За складене ЗНО від 180 – 190 балів діти отримали по 650 грн, від 191 – 195 балів по 1500 грн, від 196 до 200 балів – 3000 грн. По додатковій сесії ЗНО, уточнюються списки випускників, яким за успішне складання тесту буде проведена відповідна виплата.
 
Голова районної ради подякував педагогам за сумлінну роботу й також наголосив, що на черзі вирішення питання виплати грошової винагороди педагогам, які готують учнів до ЗНО.
За вагомий особистий внесок у розвиток освіти Виноградівського району, а також високі досягнення у справі навчання молодого покоління та підготовці випускників до ЗНО-2020, педпрацівники були нагороджені Грамотами та Подяками.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email