Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка побував з робочим візитом у Великоком’ятівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

За участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти Юрія Свища, депутата районної ради Надії Копчі вони оглянули класні приміщення, обговорили готовність закладу до початку навчального року.

Так, у школі облаштували сучасне, просторе для роботи педагогів приміщення, адже попереднє було зовсім не пристосоване для цього. Воно було досить маленьким й педагоги тіснилися у досить некомфортних умовах, каже директор школи Ірина Алексик. Тепер педпрацівники працюватимуть в новій учительській – тут виконали побілку стелі та стін, уклали ламінат, облаштували сучасне освітлення тощо.

Переконаний, що однією з найголовніших складових освітнього процесу є створення безпечного та комфортного освітнього середовища, − зазначив Віталій Любка. − Й зрозуміло, що, працюючи в комфортних умовах, кожен вчитель зможе успішно навчати, самореалізовуватися і при цьому почуватися зручно.

На проведення ремонту приміщення з районного бюджету було спрямовано близько 100 тис.грн.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email