Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відзначив свято Першого дзвоника разом з школярами, вчителями та батьками у Виноградівській школі №8.

Для першокласників святкування провели у спортивному залі й своєї радості учні перших класів приховати не могли. Й недивно − вони танцювали, їх вітали улюблені герої тощо.

З вітальними словами з нагоди початку навчального року до всіх присутніх звернулись голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та керівник Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району Юрій Свищо.

Керівник райради висловив вдячність педагогам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, а школярам побажав здобутків у навчанні.

У свою чергу директор закладу Марія Ярема, вітаючи зі святом шкільну родину, подякувала за допомогу та підтримку депутатському корпусу районної ради, завдяки чому, зокрема, вдалося провести довгоочікуваний капітальний ремонт харчоблоку в закладі, а в корпусі початкових класів − замінити старі вікна та двері на металопластикові.

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 є найбільшим закладом в районі. Цього року тут вперше за шкільні парти сіли 114 першачків. Загалом у школі станом на сьогодні навчається 1096 учнів.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email