ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок ______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я 

 

____. ____. 2020               м. Виноградів     № ___

 

 

Про передачу нерухомого майна в орендне користування                          ПРОЄКТ

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  з метою ефективного та раціонального використання комунального майна, районна рада в и р і ш и л а:

  1. Передати в орендне користування, шляхом проведення аукціонів, нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району, у тому числі:

1.1. Вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті  літерою А № 68, площею 19,1 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3, з метою розміщення офісного приміщення.

1.2 Вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті  літерою А № 69, площею 21,1 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3, з метою розміщення офісного приміщення..

1.3. Вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті  літерою А № 68, площею 19,1 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3, з метою розміщення офісного приміщення.

1.4. Вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті  літерою А № 43, площею 15,3 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3, з метою розміщення офісного приміщення.

1.5. Вбудоване приміщення в Будинку побуту, що позначене в технічному паспорті  літерою А № 51, площею 17,9 кв.м. за адресою: м.Виноградів вул.Миру,43, з метою розміщення офісного приміщення.

  1. Встановити, що вартістю об’єктів оренди для цілей визначення стартової орендної плати є їх балансова вартість.
  2. Відділу з питань приватизації майна в районі (Лешко Ю.Ю.) укласти договір про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду
    між орендодавцем та оператором електронного майданчика, та здійснити необхідні заходи з проведення аукціонів та укладання договорів оренди вказаних приміщень.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

 

Голова районної ради                                                                       В.Любка

 

 

Print Friendly, PDF & Email