ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок ______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я 

 

____. ____. 2020                     м. Виноградів     № ___

 

Про затвердження переліку об’єктів                                                    ПРОЄКТ

спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міста Виногра-

дівського району, які підлягають

приватизації шляхом викупу

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Молдован Катерини Федорівни від 28.08.2020р. щодо  приватизації орендованих приміщень шляхом викупу, з метою ефективного та раціонального використання майна, поповнення районного бюджету, районна рада в и р і ш и л а:

  1. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району, які підлягають приватизації шляхом викупу, а саме вбудовані приміщення позиції 16,17 на ІІ поверсі будівлі майнового комплексу «Янтар», площею 26,8 кв.м., що знаходяться за адресою: м.Виноградів вул. Миру, 51/4.
  2. Затвердити висновок про вартість вбудованих приміщень, позиції 16,17 на ІІ поверсі будівлі майнового комплексу «Янтар», площею 26,8 кв.м., які знаходяться за адресою: м.Виноградів вул. Миру, 51/4, в сумі 231 824 грн. (додається).
  3. Затвердити ціну продажу вбудованих приміщень, позиції 16,17 на ІІ поверсі будівлі майнового комплексу «Янтар», площею 26,8 кв.м., які знаходяться за адресою: м.Виноградів вул. Миру, 51/4, в сумі 150 236 грн. без ПДВ.
  4. Провести приватизацію вбудованих приміщень, позиції 16,17 на ІІ поверсі будівлі майнового комплексу «Янтар», площею 26,8 кв.м., що знаходяться за адресою: м.Виноградів вул. Миру, 51/4, шляхом викупу орендарем, фізичною особою-підприємцем Молдован Катериною Федорівною.
  5. Доручити відділу з питань приватизації майна в районі:

5.1.Здійснити поділ будівлі та забезпечити внесення вказаного вище об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

5.2.Укласти з фізичною особою-підприємцем Молдаван Катериною Федорівною договір купівлі-продажу об’єкта приватизації .

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                                                               В.Любка

Print Friendly, PDF & Email