Комунальну установу «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1» очолила Світлана Тодавчич.

Під час візиту до інклюзивно-ресурсного центру голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти Юрія Свища представив колективу новопризначеного директора установи.

Світлана Петрівна Тодавчич на цю посаду була призначена відповідно до результатів конкурсного відбору. Тож за поданням конкурсної комісії, а також за погодженням з Департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА, з нею укладено контракт терміном на три роки. До цього Світлана Тодавчич працювала завідувачем центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації, методистом Центру з обслуговування закладів освіти району.

У своєму вітальному слові голова ради відзначив велику роль роботи центру у забезпеченні прав дітей з особливими освітніми потребами та надання їм психолого-педагогічної допомоги. Тому побажав керівнику установи й працівникам невичерпних сил та взаєморозуміння задля подальшої успішної діяльності закладу.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email