11 вересня 2020 року відбулася чергова сесія Виноградівської районної ради.

На початку засідання з нагоди Дня підприємця голова районної ради Віталій Любка та голова районної державної адміністрації Ігор Вантюх привітали зі святом підприємців-депутатів районної ради та вручили Подяки та Грамоти до професійного свята.
Після чого заступник голови районної ради Адальберт Сверенко зачитав постанову районної виборчої комісії про визнання повноваження депутата Виноградівської районної ради сьомого скликання Батина Василя Михайловича, наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку від Виноградівської районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».
Відтак депутатський корпус погодив пропоновані зміни до районного бюджету. Зокрема з місцевого та державного бюджетів кошти були направлені на:
− заробітну плату педагогам шкіл − 6 млн 380 тис.грн;
−придбання житла дітям-сиротам, дітям позбавлених батьківського
піклування − 697 500 грн.;
− для забезпечення підготовки закладів освіти до опалювального сезону на оплату заборгованості за транспортування газу спрямовано близько 200 тис.грн та на виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення засобів дистанційної передачі даних – 49 тис.грн;
− на проведення капітального ремонту будівлі амбулаторії у с. М.Копаня – 200 тис.грн;
− на співфінансування капітального ремонту приміщення приймального відділення районної лікарні з придбанням інвентарю − 1 млн грн;
− закупівлю медобладнання − близько 178 тис.грн, тощо.
Депутати заслухали звіт керівника Берегівської місцевої прокуратури Закарпатської області Володимира Жилкіна, підтримали питання про створення в районі восьми опорних закладів загальної середньої освіти та їхніх структурних підрозділів, а саме: Виноградівського опорного закладу загальної середньої освіти № 1, Виноградівського опорного закладу загальної середньої освіти № 2, Виноградівського опорного закладу загальної середньої освіти № 8, Олешницького, Широківського, Чепівського, Пийтерфолвівського та Чернянського опорних закладів. Вирішили створити «Виноградівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників». Відповідна комунальна установа має діяти відповідно до норм чинного законодавства.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email