На посаді директора Великоком’ятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за рішенням сесії районної ради поновлено Надію Андріївну Копчу.

14 вересня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти Юрія Свища, відвідали Великоком’ятівську школу та ознайомили працівників закладу з відповідним рішенням сесії.
Надія Андріївна Копча працювала директором Великоком’ятівської школи з 2000 року. У 2016 році вона була звільнена з цієї посади Виноградівською РДА. З того часу право обіймати цю посаду вона оскаржувала у суді і суд неодноразово визнавав незаконним її звільнення та поновлював на роботі. Однак на практиці судові рішення посадовцями райдержадміністрації тривалий час не виконувалися.
10 вересня 2020 року голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА Тодавчич Т.О. видала наказ про поновлення Копчі Н.А. на посаді директора Великоком’ятівської школи та звернулася з відповідним клопотанням до районної ради.
Відтак на черговому сесійному засіданні районної ради 11 вересня 2020 року депутатський корпус прийняв рішення Про врегулюванню трудових відносин. Отож Надія Копча була поновлена на посаді директора та приступила до виконання своїх обов’язків з 14 вересня. Контракт з попереднім керівником школи припинений.
Віталій Любка побажав керівнику школи наснаги і терпіння, а також взаєморозуміння задля подальшої успішної діяльності закладу.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email