Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, керівник Центру з обслуговування закладів освіти Юрій Свищо побували у навчально-виховному комплексі “Малокопанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 23 вересня 2020 року.

У закладі освіти завершилися роботи з капітального ремонту котельні, що обігріває приміщення комплексу. У рамках підготовки комплексу до опалювального сезону, котельню повністю реставрували − оновили фасад і внутрішні приміщення, встановили нові металопластикові вікна і двері, замінили покрівлю тощо. До цього часу будівля була в аварійному стані, а дах котельні протікав.

Ремонт котельні дасть змогу забезпечити комфортні і затишні умови для вихованців закладу під час навчання в холодні пори року. А також заощаджувати на опаленні будівлі, − зазначив Віталій Любка.

На проведення робіт, виготовлення проєктно-кошторисної документації, технагляд з районного бюджету було використано близько 1 млн 190 тис.грн.

Також присутні оглянули класні приміщення для початківців, де замінено підлогове покриття на ламінат. Окрім того, у закладі цього року також облаштували внутрішню вбиральню, закупили нове кухонне обладнання. На що спрямовано близько 283 тис.грн.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email