30 вересня 2020 року у міському Будинку культури відбулося святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

Бібліотекарів Виноградівщини з професійним святом привітали голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, керівник райдержадміністрації Ігор Вантюх. Перший заступник міського голови Василь Ціцей.

Захід розпочала директор центральної районної бібліотеки Катерина Вашкеба, яка розповіла про здобутки бібліотекарів району, проведені заходи, а також участь у грантових проєктах, завдяки чому вдається залучити додаткове фінансування на покращення матеріально-технічної бази бібліотечної системи району, поповнення книжкового фонду тощо. Зокрема у цьому році районною радою було виділене фінансування у розмірі 50 тис. грн, за ці кошти були придбані книги нашого краєзнавця Івана Біланчука «Виноградів – моє місто».

У вітальному слові Віталій Любка відзначив, що всупереч розвитку новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності. Подякував працівникам бібліотек за збереження історичної та духовної спадщини, а також висловив подяку всім, хто присвятив своє життя бібліотечній справі, побажав усім творчої наснаги та гарних читачів.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек кращим представникам бібліотечної галузі були вручені районні та міські відзнаки.

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email