ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок _____ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я 

 

____. ____. 2020 м. Виноградів     № ___

 

Про передачу нерухомого майна у  комунальну власність територіальної

громади міста Виноградів

 

                   ПРОЄКТ

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності, розглянувши клопотання Виноградівської міської ради від 28.09.2020р. № 02-24/1541, враховуючи рішення Виноградівської міської ради від 24.09.2020р. №1194 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів об’єктів нерухомого майна», з метою раціонального та ефективного використання нерухомого комунального майна, районна рада в и р і ш и л а:

 

1.Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів в особі Виноградівської міської ради нерухоме майно згідно з додатками 1,2 (додаються).

2.Відділу з питань приватизації майна в районі здійснити необхідні заходи щодо виконання даного рішення.

4.Виноградівській міській раді утворити комісію та провести необхідні заходи з приймання-передачі об’єктів нерухомого майна згідно з додатками 1,2 до даного рішення.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                               В. Любка

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email