ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок _________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я 

 

____. ____. 2020 м. Виноградів     № ___

 

Про надання згоди  комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області на продовження договорів оренди шляхом проведення аукціону

 

                ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області від 29.09.2020р. № 01-17/1230, районна рада  в и р і ш и л а:

1.Надати згоду балансоутримувачу – комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області продовжити, шляхом проведення аукціону, договори оренди вбудованих нежитлових приміщень, що розміщені за адресою: м. Виноградів вул. Лікарняна, 13, у тому числі:

– вбудованого приміщення на четвертому поверсі будівлі районної поліклініки, площею 45,6 кв.м.;

– вбудованого приміщення на першому поверсі будівлі фізіотерапевтичного корпусу, площею 14,0 кв.м.;

  1. Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області продовження договорів оренди здійснити у відповідності до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна»
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                                 В. Любка

Print Friendly, PDF & Email