У міському Будинку культури 13 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. На святковий захід завітали керівники, військовослужбовці, учасники АТО/ООС, волонтери та інші.

Це свято свідомих, нескорених громадян, яким небайдужа доля нашої країни, які своїм служінням Батьківщині, професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською діяльністю забезпечують всебічний захист України, шанують та продовжують традиції козацтва.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, голова Виноградівської РДА Ігор Вантюх, перший заступник Виноградівського міського голови Василь Ціцей та військовий комісар Виноградівського районного військового комісаріату Сергій Зейкан.
«Сьогодні ми складаємо шану та віддаємо данину пам’яті всім, хто боровся і бореться нині за державний суверенітет України. Впевнений, що українські військовослужбовці й надалі будуть надійним гарантом цілісності нашої держави.» – зазначив Віталій Любка.
За активну громадську позицію, високий професіоналізм, особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва,  керівники району та міста вручили грамоти військовослужбовцям, учасникам АТО/ООС, волонтерам та іншим.
Print Friendly, PDF & Email