РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 

20.10.2020 м. Виноградів     № 102

Про скликання сорок п’ятої сесії
районної ради сьомого 
скликання 

Відповідно до частини 4 статті 46 пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради, зобов’язую: 

1.Скликати сорок п’яту сесію районної ради VII скликання 30 жовтня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради з порядком денним:
1.1. Про уповноваження директора комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1» Виноградівської районної ради Закарпатської області.
1.2. Про встановлення надбавки директору комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1» Виноградівської районної ради Закарпатської області.
1.3. Про встановлення надбавки директору комунальної установи «Виноградівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Виноградівської районної ради Закарпатської області.
1.4. Про затвердження стратегії розвитку комунальної установи «Виноградівський  районний центр         професійного розвитку педагогічних працівників».
1.5. Про внесення змін до рішення районної ради від 26.07.2019 р. № 758  «Про затвердження Статуту комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1» Виноградівської районної ради Закарпатської області у новій редакції».
1.6. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.07.2020 р. № 974 «Про затвердження Положення про платні послуги комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області та переліку платних, пільгових послуг та тарифів на 2020 -2021 роки».
1.7. Про визнання такими, що втратили чинність, рішення районної ради.  
1.8. Про передачу нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів.
1.9. Про включення об’єктів в Перелік другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району для передачі в оренду без проведення аукціону та надання згоди на передачу майна в орендне користування без проведення аукціону.
1.10. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області на продовження договорів оренди шляхом проведення аукціону.
1.11. Про затвердження переліку підприємств, установ, організації, що    надають соціально важливі послуги населенню.
1.12. Різне.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

Голова районної ради                                                                                В.Любка

Print Friendly, PDF & Email