ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___   

Про внесення змін до рішення районної ради від 26. 07.2019 р. № 758  «Про затвердження Статуту комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1» Виноградівської районної ради Закарпатської області у новій редакції»                                                                 ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» законів України  «Про освіту»,   «Про повну загальну середню освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг», постанов Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» (зі змінами) та від 22 серпня 2018 року № 617 «Деякі питання створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивних центрів», на підставі клопотання комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1 «Виноградівської районної ради Закарпатської області від 13.10.2020 № 01-18/63, районна рада в и р і ш и л а:

  1. Штатний розпис комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1 «Виноградівської районної ради Закарпатської області, який затверджений рішенням районної ради від 26.07.2019 року № 758 «Про затвердження Статуту комунальної установи  «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр №1» Виноградівської районної ради Закарпатської області, затвердити у новій редакції, додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Сверенко А.А.) та постійну комісію з питань освіти та гуманітарної політики (Свищо Ю.Ю.).

 

Голова районної ради                                                                       В. Любка

Print Friendly, PDF & Email