21 жовтня 2020 року відбувся підсумковий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Конкурсний відбір на цю посаду розпочався 1 жовтня. Оголошення про його проведення було розміщене на офіційному вебсайті районної ради.
 
Сам конкурс відбувся у три етапи. Конкурсна комісія, до складу якої увійшли депутати районної ради, представники Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», працівники виконавчого апарату районної ради, розглянули на попередніх засіданнях визначені умовами конкурсу документи від кандидата на вакантну посаду Віри Столець та допустили її до участі в конкурсі. Голова комісії Адальберт Сверенко інформував про процедуру проведення конкурсу.
 
Так, під час конкурсного відбору до уваги конкурсної комісії була представлена презентація стратегії розвитку комунальної установи «Виноградівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників». Віра Столець розповіла про напрямки роботи установи; нові підходи до організації консультаційної роботи в системі шкільної освіти, а також про завдання, управління установою, кадрове забезпечення тощо. Також відбулась співбесіда членів комісії з претендентом на посаду.
 
На підставі Положення про конкурс та результатів голосування, комісія рекомендувала голові районної ради призначити Віру Степанівну Столець директором комунальної установи.
 
Нагадаємо, комунальна установа «Виноградівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Виноградівської районної ради була створена 11 вересня 2020 року на виконання вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту». Відповідно до закону основними завданнями такого Центру є сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, забезпечення їхньої психологічної підтримки та консультування із широкого кола питань, пов’язаних з освітнім процесом. Також Центри мають узагальнювати та поширювати інформацію про можливості професійного розвитку освітян: програми підвищення кваліфікації, вебресурси та інші інструменти, що можуть стати у нагоді для їхнього професійного зростання. Вони мають координувати діяльність професійних спільнот педагогів і надавати психологічну підтримку педпрацівникам тощо.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email