20 листопада 2020 року у Виноградові відбулося покладання квітів до пам’ятного хреста Небесній сотні з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Участь у заході взяли голова районної ради Віталій Любка, очільники Виноградівської РДА Ігор Вантюх та міської ради Степан Бочкай.

Керівники району та міста вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та покладанням квітів.

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

 

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Print Friendly, PDF & Email