ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок ______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я 

 

____. ____. 2020 м. Виноградів     № ___

 

Про надання згоди на проведення капітального ремонту орендованих приміщень

 

                ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши заяви приватного підприємства «МАЄР» від 04.11.2020 р., Виноградівського районного громадського формування «Апологет» з ОГП і ДК від 04.11.2020 р., подану заявниками кошторисну документацію, районна рада  в и р і ш и л а:

1.Надати згоду приватному підприємству «МАЄР» на проведення капітального ремонту (поліпшень) орендованого приміщення площею 11,7 кв.м. в будівлі районного суду (колишнього) за адресою м.Виноградів вул. Миру, 55 згідно поданої кошторисної документації на загальну суму  грн.

2.Надати згоду Виноградівському районному громадському формуванню «Апологет» з ОГП і ДК на проведення капітального ремонту (поліпшень) орендованих приміщень площею 18,8 кв.м. в будівлі районного суду (колишнього) за адресою м.Виноградів вул. Миру, 55 згідно поданої кошторисної документації на загальну суму грн.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                               В. Любка

Print Friendly, PDF & Email