26 листопада 2020 року відбулася робоча нарада з представниками та очільниками новостворених об’єднаних територіальних громад району.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та керівник райдержадміністрації Ігор Вантюх, керівники відповідних структурних підрозділів та установ району зазначили на основних змінах, які будуть відбуватись в сфері соціального захисту населення, охорони здоров’я у зв’язку зі створенням територіальних громад та проведенням реформи децентралізації.

Відтак на порядку денному доповідачі ознайомили присутніх з питаннями планування місцевих бюджетів територіальних громад на 2021 рік, дотриманням системи військового обліку, мобілізаційної підготовки, мобілізації призовників та військовозобов’язаних на територіях громад району, виконанням повноважень з питань соціального захисту та належної роботи інших установ, закладів.

На нараді керівники району наголосили на проведенні посиленої роботи щодо забезпечення місцевим мешканцям надання якісних соціальних допомог та медичної допомоги, утримання доріг, проведення військового обліку тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email