27 листопада 2020 року відбулося завершальне 45-те сесійне засідання Виноградівської районної ради сьомого скликання.

На сесії депутатський корпус розглянув ряд важливих соціально-економічних питань району, вирішив питання фінансування заробітної плати освітянам до кінця цього року. Втім, незважаючи на нагальні питання, вчергове повним складом засідання проігнорувала фракція «КМКС».

Перед початком роботи сесії відбулося нагородження жителів району Грамотами Верховної Ради, після чого присутні розглянули питання порядку денного.

Зокрема вирішили передати з 1 січня 2021 року права засновника  комунальних підприємств та установ Виноградівській міській раді, розглянули майнові питання,  погодили зміни до районного бюджету тощо.

Так з місцевого та державного бюджетів були направлені кошти на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти „Нова українська школа”– 2 053 800 грн,
– на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду районної лікарні – 2 250 000 грн;
– на капітальний ремонт автомобільної дороги Перехрестя- Карачин- Нове Село – 1 000 000 грн.
– на придбання інсуліну – 567 900 грн, тощо.

Крім того, були перерозподілені всі зекономлені кошти. З яких − 8 млн 900 тис.грн направлено на заробітну плату освітянам. Як зазначила начальник фінуправління РДА Валерія Варга, 2020 рік відтак буде завершений без заборгованості по заробітній платі в освітній сфері по всіх установах районного бюджету. Також 413 тис. грн спрямовано на заробітну плату працівників культури, близько 299 тис.грн направлено на покращення матеріально-технічної бази інклюзивно-ресурсного центру тощо.

Ми розпочинали 2020 рік з дефіцитом у розмірі 20  млн грн по заробітній платі в районі, на сьогодні залишається недофінансування близько 1 млн 600 тис. грн  по сільських радах, − відзначив голова районної ради Віталій Любка. – Варто наголосити, що на покриття цього дефіциту заробітної плати були направлені лише зекономлені кошти районного бюджету, а бюджет району в цілому систематично не виконувався у зв’язку з фінансуванням заходів щодо боротьби з коронавірусною хворобою.

На завершення Віталій Любка подякував депутатам сьомого скликання за роботу, а також відзначив, що депутатський корпус під час своєї каденції знаходив виважені шляхи розв’язання проблемних питань та приймав необхідні рішення, спрямовані на зростання економічного потенціалу району, забезпечення соціально-культурних потреб, соціального захисту населення, розвитку охорони здоров’я, освітньої галузі. І попри те, що ці роки були нелегкими, все ж, без перебільшення, багато чого вдалося зробити та втілити на Виноградівщині.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email