У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про затвердження підвищення тарифних розрядів педагогічним
працівникам інших закладів та установ освіти                                                                           ПРОЕКТ

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів україни від 14 грудня 2016 року № 974 про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 та на підставі клопотання Виноградівської районної державної адміністрації від 14.02.2017 р.№ 03-09/449, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, фінансуються за рахунок за рахунок районного бюджету з 01.01. 2017 року.
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування підвищення тарифних розрядів педагогічим працівникам закладів та установ освіти Виноградівського району.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови державної адміністрації (Костелеба-Веремчук Н.Ю.) та на постійну комісію з питань освіти та гуманітарної політики (Свищо Ю.Ю.)

 

Голова районної ради                                                                                         В.В.Любка

м.Виноградів, ___ _________2017 року
№___

Print Friendly, PDF & Email