5 жовтня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка побував з робочим візитом у селі Теково.
Керівник району зустрівся з педагогами Теківської ЗОШ I-II ступенів та обговорив з ними проблемні питання, які наразі ще не вирішені у навчальному закладі.Були присутні на зустрічі також голова депутатської фракції «Відродження», очільник освітянської комісії районної ради Юрій Свищо, сільський голова Микола Пенцкофер та активісти села − представники ГО «Спільна Громада».

Присутні обговорили кадрові питання в освіті, ліквідацію наслідків градобою у школі тощо. Зокрема Юрій Свищо розповів, що наразі у розробці Програма щодо преміювання кращих вчителів за показниками ЗНО їхніх учнів, обговорюються й інші критерії для стимулювання педагогів. У свою чергу директор Вікторія Чейпеш ознайомила із проблемними питаннями закладу. Так, пріоритетним залишається будівництво у школі харчоблоку. Крім того, потребують заміни вікна, немає у школі і спортивного майданчика. Віталій Любка зазначив, що ці питання на контролі і їх намагатимуться вирішувати поетапно. Також голова ради виконав приємну місію – вручив Подяки вчителям, учні яких стали призерами Всеукраїнських олімпіад та міжнародного конкурсу ім.П.Яцика.
Під час свого візиту Віталій Любка також перевірив хід ремонтних робіт на ділянці дороги Текого – Гудя, де проводять капітальний ремонт дорожнього покриття. Ремонт дороги у с.Гудя не проводився майже 30 років.
Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email