Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка здійснив робочий візит у районну лікарню. 


Спільно з очільником медичної депутатської комісії Олександром Милюковим та головним лікарем районної лікарні Надією Онисько керівник ради відвідав приймальне відділення лікарні.

Наразі воно найбільше потребує ремонту. У підвальних приміщеннях свого часу постійно збиралася вода, тому на стінах утворилися тріщини, посипалася штукатурка, розповіла головний лікар, і на сьогодні приймальне відділення взагалі знаходиться в аварійному стані.

Однак, аби зрозуміти яких заходів потрібно вжити та скільки коштів потрібно на його ремонт, найперше необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, зазначив Віталій Любка. На що потрібно близько 70 тис.грн. Присутні обговорили також і можливість залучення іноземних інвесторів до ремонту відділення. До прикладу, на даний час угорська сторона проводить реконструкцію дитячого відділення у районній лікарні і незабаром відбудеться його відкриття.

Крім того, представники ради оглянули приміщення гінекологічного відділення, які знаходяться по сусідству зі станцією екстреної медичної допомоги. Нагадаємо, у січні голова районної ради зустрівся з працівниками «швидкої» у Виноградові. Тоді медики звернулися з проханням про надання їм додаткових приміщень. Це питання голова ради обговорив з керівництвом лікарні. Втім, як зазначила Надія Онисько, виділити приміщення для «швидкої допомоги» немає можливості, адже у районній лікарні також є проблема з браком приміщень.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email