У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про організацію харчування учнів/вихованців
у загальноосвітніх навчальних закладах
Виноградівського району на 2017 рік                                                                      
ПРОЕКТ

 

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.25 Закону України „Про освіту”, ст.21 Закону України „Про загальну середню освіту”, Закону України „Про дошкільну освіту”, Закону України „Про охорону дитинства”, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004р. №159 „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах”, Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.04.2015р. №404 „Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах”, на підставі клопотання районної державної адміністрації від 14.02.2017р. № 03-09/448, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Жупанин В.І.) організувати за рахунок коштів районного  бюджету під час навчально-виховного процесу забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням: дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників бойових дій (АТО).
1.1. Встановити наступну вартість безкоштовного гарячого харчування учнів загальноосвітніх шкіл району з 01.01.2017 року у розмірі не менше ніж 10 грн.
2. Вартість гарячого харчування для вихованців дошкільних навчальних закладів в розмірі 16 грн. на один діто/день.
2.1. За рахунок коштів районного бюджету:
– для дітей дошкільного віку – 9 грн. 60 коп. в сільській місцевості;
– 6 грн. 40 коп. в міській місцевості.
2.2. За рахунок батьківської плати:
– для дітей дошкільного віку – 6 грн. 40 коп. в сільській місцевості;
– 9 грн. 60 коп. в міській місцевості.
3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування організації гарячого харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Костолеба-Веремчук Н.Ю.) та на постійну комісію з питань освіти та гуманітарної політики (Свищо Ю.Ю.).

Голова районної ради                                             В.В.Любка

м.Виноградів, ___ _________2017 року
№___

Print Friendly, PDF & Email