Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка взяв участь у «Ярмарку кар’єри», який відбувся у вищому професійному училищі №34 у середу, 22 лютого.

Найбільш відомі підприємства району запропонували випускникам міських шкіл працевлаштування, а навчальні заклади: ВПУ-34 і державний коледж МДУ – свої спеціальності. Були представлені на ярмарку ПАТ «Гроно-Текс», ТОВ «Джентерм Україна», «Лідер», «Сандерс-Виноградів», «Мільтекс Україна», «Платі Юкрейн Лімітед», «Спорт Шуз», «Новітекс» та багато інших, які пропонували молодіжній аудиторії конкретну роботу уже сьогодні.
У вітальному слові до учасників ярмарку Віталій Любка наголосив, що такі заходи покликані допомогти молоді визначитися з майбутньою професією, а компаніям знайти розумних, цілеспрямованих та ініціативних працівників.


У цілому про ситуацію на ринку праці області розповів директор Закарпатського центру зайнятості Юрій Фущич. Так, на сьогодні найбільш затребуваними є робітничі професії.
Є брак кадрів і в державних установах, тому Віталій Любка запропонував провести День влади та ознайомити молодь з їхньою роботою, адже тут теж потрібні активні та перспективні молоді спеціалісти.
На Виноградівщині зокрема з кожним роком все менше людей звертається за пошуком роботи, а місцеві жителі частіше шукають роботу за кордоном, зазначив директор міського центру зайнятості Ярослав Кормош на засіданні круглого столу, який також відбувся у межах заходу. Тому, наголосили учасники заходу, важливим є те, аби місцеві жителі знайшли гідну роботу тут та бути успішними в себе вдома.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email