Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з депутатом Закарпатської обласної ради Владіславом Поляком побували у міських школах  у четвер, 23 лютого.У Виноградівській ЗОШ №2 найближчим часом урочисто відкриють сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Роботи тут вже майже завершені. Будувався майданчик за кошти обласного та районного бюджетів, а встановлення огорожі та основу під майданчик профінансував Владіслав Поляк, це близько 400 тис.грн.

Також за сприяння обласного депутата було виділено близько 1 млн.грн на реконструкцію системи опалення котельні у Виноградівській ЗОШ №1. Кошти будуть спрямовані з обласного бюджету та програми співпраці Закарпаття з чеським краєм Височина. Тож незабаром мають розпочатися роботи і найменшим школярам буде тепло у класних кімнатах, адже власне тут на сьогодні найпрохолодніше. Котельня, до речі, крім школи обігріває також гімназію, бібліотеку та музичну школу.

Керівники навчальних закладів висловили вдячність за таку допомогу районної ради і обласного депутата. Однак, зазначають, залишаються й інші не менш важливі питання, в яких також сподіваються на підтримку влади.

Так, у школі №2 потребують заміни вікна, які встановлені ще 38 років тому, від початку роботи навчального закладу. Стільки ж років і підлозі у спортивному залі. Тому, першочерговим, каже директор Ірина Продан, є ремонт саме спортивного залу. Натомість у школі №1, зазначила керівник Віра Балаж, необхідно  відремонтувати дах навчального закладу. Ці питання будуть вивчатися районною радою.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email