У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про вивчення питання доцільності та
можливості створення районного
комунального підприємства                        П Р О Е К Т
У відповідності до п.20 ч.1. ст.43, п. п. 3,4 ст.60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 81 Цивільного Кодексу України, ст. 78 Господарського Кодексу України, враховуючи пропозиції депутатів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Доручити відділу приватизації майна в районі (Лешко Ю.Ю.) та відділу юридичного забезпечення (Кормош Ю.І.) виконавчого апарату районної ради, спільно з відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації, вивчити питання можливості та доцільності створення комунального шляхово-ремонтного підприємства районної ради та подати пропозиції на розгляд постійних комісій.

2.Постійним комісіям районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології (Теслично В.Ю.), з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.) та з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування (Лихтей Ю.Ю.) підготувати відповідні висновки і рекомендації на попередній розгляд Президії районної ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Сверенко А.А.

Голова районної ради                                     В.В.Любка

м.Виноградів, __ _________ 2017 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email