Направити відповідне звернення депутати Виноградівської районної ради вирішили на позачерговому засіданні сесії.

Так, у тексті звернення зазначається, що найбільшою проблемою у Виноградівському  районі є стан доріг а, зокрема, дороги державного значення Іршава–Виноградів, обласних доріг Берегове–Виноградів–В.Копаня, Виноградів–Теково–Неветленфолу, які обслуговує філія «Іршавський райавтодор».

Дорожнє покриття автомобільних доріг у Виноградівському районі зношене і вщент знищене цьогорічними погодними умовами. Внаслідок обмеження руху великогабаритного транспорту на території Берегівського району, на дорогах Виноградівщини збільшився транспортний потік автомобілів великої вантажопідйомності. Інтенсивний трафік вантажівок, що курсують до контрольно-пропускного пункту «Дяково» через с.Сільце, призвів до ще більшого погіршення стану автомобільних доріг загального користування на території району, − йдеться у зверненні. − Відтак понад 70% доріг загального користування зазнали ямковості та деформацій. Крім того, через велику кількість вантажних автомобілів піддається руйнації автомобільний міст через р. Боржава у с. Великі Ком’яти. Мешканці населених пунктів району висловлюють велике невдоволення станом доріг загального користування та надсилають відповідні звернення до районної ради. У свою чергу райавтодор з року в рік здійснює тільки поточний (ямковий) ремонт доріг, а фінансування на проведення ремонтів доріг щороку зменшується.

Звернення щодо виділення коштів на ремонт автомобільних доріг депутати вирішили адресувати головам ОДА Геннадію Москалю та обласної ради Михайлу Рівісу, і, звісно, начальнику Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайлу Поповичу. Також районна рада просить направити експертну комісію, яка б надала висновок щодо допустимого навантаження на автомобільний міст через р. Боржава у с. Великі Ком’яти.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email