6 березня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Привітати з першим святом весни прекрасних представниць медичної галузі району, соціального захисту, громадських організацій прийшов голова Виноградівської районної ради Віталій Любка.

Очільник району, звертаючись до присутніх, відзначив, що все найдорожче у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою, яка теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує наші успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.

− Сьогодні жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного міста, всієї держави. Серед вас є керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, діячі культури і службовці… Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

За самовіддану працю, наполегливість і високий професіоналізм, активну участь у соціально-економічному та культурному розвитку району грамотами районної ради були відзначені кращі працівники установ району.

         Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email