10 березня відбулася десята сесія Виноградівської районної ради.

Депутати погодили звіт голови районної ради Віталія Любки, виконання районного бюджету за 2016 рік, підтримали вступ районної ради до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», а також затвердили та внесли зміни до деяких районних програм.

Щодо виконання районних цільових програм, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про реалізовані заходи. Найбільше депутатів цікавили Програми, де не були освоєні кошти, виділені районною радою. Така ситуація, до прикладу, виникла з Програмою «Обдаровані діти», де залишилося близько 23 тис.грн. Тож чому ці кошти не були направлені на виплату премій педагогам за показниками ЗНО їхніх учнів пояснював в.о. начальника управління освіти Віктор Жупанин. Так, з його слів, це не було зроблено, адже управління не визначилося з критеріями щодо преміювання таких учителів.

Деякі питання, включені на початку засідання в порядок денний сесії, відклали. Серед яких − вирішили доопрацювати Порядок призначення  керівників комунальних підприємств за конкурсом, а також затвердження статуту Королівської селищної лікарні, до якої була приєднана Вузлова лікарня. Крім того, депутати не прийняли позитивного рішення стосовно обласних коштів, які надійшли для району. У зв’язку з тим, що голова РДА не погодився з пропозицією депутатів щодо їхнього розподілу, це питання так і залишилося не розглянутим. Як наслідок, місцеві бюджети та інші розпорядники коштів не отримали 7,5 мільйонів гривень.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email