Заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко долучився до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка пройшла у Шаланківському лісництві 16 березня.

У посадці лісу працівникам Виноградівського лісгоспу допомагали учні місцевої школи. Дехто з них вже не вперше бере участь в акції та висадив не одне своє дерево.

21 березня − Міжнародний день лісу, визначений ООН у 1971 році. Цьогорічна акція проходить під тематикою: «Ліс і енергія». Сьогодні садимо ліс і створюємо запас енергії для майбутніх поколінь, − звернувся до присутніх директор ДП «Виноградівське лісове господарство» Василь Агій та побажав успіхів учасникам заходу.

Крім цього, юні натуралісти мали нагоду згадати, які види дерев знають, а переможці конкурсу висадили пам’ятне дерево − тис ягідний, який росте дві-три тисячі років.

Дуже добре, що до таких акцій залучають молодь, адже створення лісу надзвичайно відповідальна справа і всі ми повинні розуміти, що потрібно берегти природу, берегти ліс, − зазначив Адальберт Сверенко.

Загалом на місці лісосіки, площею 1.2 га було висаджено близько 8 тисяч дерев − дуб, ясен, клен, явір, каштан, горіх тощо. Зокрема на Виноградівщині акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» стала традиційною, цього року вона  проводиться 12 рік поспіль і триватиме до 15 квітня.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email