17 березня у Виноградівському виробничому управлінні житлово-комунального господарства відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята комунальників.

Привітати працівників господарства напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначатиметься у неділю, прийшли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та заступник міського голови Василь Ціцей.

Директор комунального господарства Михайло Білинець розповів про показники у роботі підприємства та зазначив, що ВУЖКГ єдине в області, яке надає усі види комунальних послуг і працівники сумлінно виконують свою роботу.

Працівники комунального господарства створюють своєю працею затишок і тепло в наших домівках, − наголосив керівник районної ради Віталій Любка, вітаючи присутніх. − Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Однак комунальні блага на сьогодні стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

Отож, слів вдячності в цей день не бракувало, а також кращі працівники були відзначені грамотами і подяками, а також грошовими преміями.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email