22 березня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка здійснив робочу поїздку у села Черна та Новоселиця, де побував в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.

Керівник ради поспілкувався із медиками, ознайомився із забезпеченням медичними препаратами та медичним обладнанням амбулаторій, тепловим режимом у зимовий період тощо. Так обидві установи потребують ремонтних робіт, заміни вікон.

Депутат Михайло Добош і головний лікар Чернянської амбулаторії Омелян Русінко розповіли про проблемні питання та роботу амбулаторії. У Новоселицькій медустанові з нагальних питань закладу є заміна газового котла, адже через його погану роботу у приміщеннях холодно, каже голова села Петро Таркані. Також тут потріскалися стіни, є потреба у кадрах.

Ці та інші питання можливо вирішити за наявності коштів. Однак наразі ситуація з фінансуванням в районі невтішна, − зазначив Віталій Любка. − На сьогодні, до прикладу, у районі великий дефіцит по зарплаті, в тому і по заробітній платі медпрацівників.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email