23 березня у Виноградові пройшли фінальні поєдинки традиційного для нашого району Кубку Василя Раца з міні-футболу серед юнаків.

З різних куточків Закарпаття за Кубок Василя Раца змагалися 16 команд. Юні футболісти, 2006 року народження, не зважаючи на свій молодий вік, показали завзятість та майстерність у боротьбі за перемогу.

Так, після напружених матчів визначилися переможці турніру − володарем Кубку Василя Раца з міні-футболу стала команда ДЮФК «Олімп» м.Ужгород, друге місце посіла команда ДЮСШ «Сільце», третє − Виноградівська ДЮСШ-1. Також відзнаки отримали кращий бомбардир – Мирослав Баб’як  з Ужгорода, кращий воротар – Мілан Баник (Виноградів) і гравець Кубку – Станіслав Сабов (Сільце).

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка побажав, щоб і надалі турнір продовжувався на такому ж рівні. Адже цього року змагання стали обласними, а також подякував Василю Рацу, Ігорю Бєланову за підтримку та розвиток футболу серед молоді на Виноградівщині. Крім того, відомі футболісти отримали від Виноградівської районної ради дипломи з подякою за проведення та участь у змаганнях.

Непересічною подією під час Кубку став товариський матч між командами Ігоря Бєланова і Василя Раца. З гравцями київського «Динамо» зіграли ветерани футболу, депутати. Так, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко захищав позиції своєї команди на воротах. Однак великою подією, безумовно, проведення Кубку стало для юних футболістів, які неабияк раділи зустрічі з легендами футболу та раді були поспілкуватися з ними, взяти автограф чи сфотографуватися.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email