Керівник Виноградівської районної ради Віталій Любка побував з робочим візитом у селищі Королево. З головою селища Павлом Фабриці очільник ради обговорив питання ремонту доріг в населеному пункті.

У минулому році з районного бюджету виділили 100 тис.грн. для проведення капітального ремонту школи мистецтв у Королеві, − зазначив Віталій Любка. − На сьогодні першочерговим у селищі є ремонт доріг, тому районна рада розгляне можливість виділення коштів для фінансування капремонту головної дороги.

Так, наразі селищна рада виготовила два нових проекти для проведення капітального ремонту на двох вулицях − центральній Злагоди і вулиці Незалежності (попередня назва − Горького). Проекти подані до державного фонду регіонального розвитку, звідки й планують отримати фінансування для ремонту доріг. Власне ремонт вулиці Незалежності зможе розвантажити центр селища, переконаний Павло Фабріці, адже цією дорогою можна буде доїхати до Черни та інших сусідніх сіл. А ось вулицю Злагоди все ж таки невдовзі «підлатають» власними силами, тут підприємці проведуть ямковий ремонт, каже голова селища.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email