Питання підвищення тарифних розрядів освітянам розглянула комісія з питань освіти та гуманітарної політики районної ради 3 квітня.

Справа в тому, що Постанова Кабінету Міністрів внесла зміни в оплату праці працівників освіти. Відтак з 1 січня цього року зросли посадові оклади педагогів шкіл, які фінансуються з освітньої державної субвенції. Натомість збільшення заробітної плати на два тарифні розряди для працівників навчально-виховних комплексів, позашкільних установ, методкабінетів управління освіти, міжшкільних навчально-виробничих комбінатів мало б відбутися з вересня.

Зі зверненням врегулювати це питання вже зараз до Виноградівської районної ради звернулася районна профспілка працівників освіти. Голова районної ради Віталій Любка зазначив, що пропозиція профспілки цілком логічна і підняття тарифних розрядів для всіх освітян допоможе зняти напругу в колективах. Отож, депутати позитивно розглянули це питання і вирішили включити його в порядок денний чергової сесії.

Для того, аби з 1 квітня педагоги отримували підвищену зарплату, комісія рекомендувала районній адміністрації в найближчий термін підготувати проект рішення про внесення змін до районного бюджету в частині фінансування згідно піднятих тарифних розрядів та покриття дефіциту заробітної плати педпрацівників в цілому.

Крім того, голова освітньої комісії Юрій Свищо наголосив, що надалі з порядку денного комісії будуть зніматися питання, якщо відсутні доповідачі. Адже на комісії не було очільника управління освіти Віктора Жупанина, який мав інформувати з інших питань.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email