У Виноградові мобільний сервісний центр побував 19 квітня, де розмістився на території колишнього МРЕВ.

Ознайомилися з роботою цього пересувного центру голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко. З Михайлом Бойчуком, заступником директора регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області, керівники районної ради обговорили укладання договору про співпрацю між райрадою і обласним сервісним центром, а також подальшу його роботу на Виноградівщині. Зокрема запропонували визначити конкретний день для прийому жителів району та можливість його розташування у центрі міста.

Позаяк на Виноградівщині немає МРЕВ, жителі району неодноразово зверталися із заявками до районної ради щодо приїзду такого мобільного сервісного центу. Тож відповідне клопотання від районної ради було направлене в обласний сервісний центр. − розповів Віталій Любка. – Взагалі робота такого центру необхідна для мешканців нашого району. Адже у найближчі територіальні центри наразі людям доводиться їздити в Іршаву, чи Хуст, а тут на місці можна отримати найбільш поширені адміністративні послуги.

Мобільний сервісний центр оснащений сучасним обладнанням. Тут є можливість зареєструвати та перереєструвати, зняти з обліку транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, довідку про відсутність судимостей.

Виїзні дні для таких сервісних центрів по області заплановані на середу, четвер і п’ятницю.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email