У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про передачу підвальних приміщень в орендне
користування ПАТ «Укрпошта»                                                    П Р О Е К Т

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи п.10 Постанови Кабінету міністрів України «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» від 4.10.1995 р. № 786, розглянувши клопотання Новоселицької сільської ради Виноградівського району від 05.04.2017р. №02-21/111 та погодження Виноградівської районної державної адміністрації 03.04.2017р. № 03-18/867, з метою забезпечення населення Новоселицької сільської ради поштовим зв’язком, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Передати Новоселицькому відділенню поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в орендне користування підвальні приміщення в будівлі АЗПСМ за адресою: с.Новоселиця вул. Шевченка,55 загальною площею 16 кв.м. з метою розміщення відділення.
2.Встановити орендну плату за користування орендованими приміщеннями у розмірі 1 грн. на рік.
3.Відділу охорони здоров’я Виноградівської районної державної адміністрації (балансоутримувачу) укласти з орендарем відповідний договір оренди.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).
Голова районної ради                          В.В.Любка

м.Виноградів, _ __________ 2017 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email