Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 урочисто відзначила свій ювілей у міському будинку культури 5 травня.

Чимало поважних гостей прийшли привітати школу з 45-річчям − ветерани педагогічної праці, представники влади, випускники минулих років тощо.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, як випускник школи, звернувся до вчителів зі словами вдячності. Так, у своєму виступі керівник ради відзначив, що Виноградівська школа №8 сьогодні впевнено крокує в перших рядах кращих навчальних закладів району і побажав, щоб ще не один десяток років навчальний заклад процвітав на освітянській ниві нашого краю, а в її стінах завжди панував затишок, тепло, радість, мир і злагода. Директору школи Марії Яремі голова районної ради вручив сертифікат для покращення матеріально-технічної бази навчального закладу.

За реалізацію державної політики в галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, грамотами і подяками районної ради були відзначені педагогічний колектив, учителі-ветерани школи.

На сцену піднімалися учителі, випускники, учні. Тут згадали історію школи, її працівників і не стихали в залі привітання, лунали пісні.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email