На відкриття цього спортивного об’єкту тут неабияк чекали і ось від сьогодні учні школи зможуть проводити своє дозвілля та займатися спортом на новому спортмайданчику зі штучним покриттям. У Виноградівській ЗОШ № 2 урочисто відкрили спортивний майданчик європейського зразка 18 травня.

Привітати шкільну родину зі знаменною спортивною подією завітали почесні гості: заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, депутати обласної ради Владіслав Поляк і Юрій Гуледза, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, міський голова Степан Бочкай, депутати районної та міської рад, представники ОДА та райдержадміністрації.

У вітальному слові Віталій Любка наголосив, що відкриття цього спортивного об’єкту відбулося завдяки успішній співпраці обласної, районної, міської влади. А розширення мережі спортивних майданчиків та в цілому відновлення спортивної інфраструктури у нашому районі є одним з пріоритетних напрямків діяльності районної ради.

Так, завдяки успішній співпраці з обласною радою, реалізації районної програми «Спортивний майданчик» ми сьогодні разом святкуємо справжнє свято спорту та молодості. Переконаний, що відтепер, школярі у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я, а цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів! – зазначив Віталій Любка.

Також керівник ради подякував усім, хто долучився до спорудження спортивного майданчика, а зокрема  меценату, депутату обласної ради Владіславу Поляку, який профінансував основу під майданчик та встановлення огорожі, і, крім цього, долучився також до будівництва спортмайданчиків у Виноградівській ЗОШ №3 і Олешницькій школі. За вагому фінансову підтримку закладів соціальної сфери району, активну громадську позицію, голова ради вручив Подяку обласному депутату.

Поважні гості перерізали символічну стрічку при вході до майданчика, а право першого удару по м’ячу було надано Владіславу Поляку.

Спортивний майданчик відповідає всім прийнятим нормам – зручне покриття, огорожа, розмітка. Тож юні футболісти відразу випробували його, провівши змагання.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email