Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка спільно з керівництвом райдержадміністрації зустрілися з ними 24 травня. Через незадовільний стан дороги активісти повідомили про наміри мешканців перекривати рух транспорту.

З їхніх слів, головну дорогу у Королеві та Веряці розбивають саме великогабаритні автомобілі, які рухаються з кар’єрів, а жодних надходжень у місцеві бюджети від їхньої роботи не надходить.

Місцевих жителів інформували, що для ремонту автодоріг місцевого значення Укравтодор у 2017 році передбачив для Закарпаття 27,4 млн грн. Пропорційно близько 1 млн 345 грн спрямовано на Виноградівщину. З цих коштів 300 тис грн виділено на ремонт дороги Теково – Королево – Новоселиця.

Аби провести капітальний ремонт головної дороги, необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію. Як зазначив Віталій Любка, замовити її може Служба автомобільних доріг або селищна рада. У підсумку зустрічі, активісти селища вирішили підготувати відповідне Звернення до Служби автодоріг у Закарпатській області, яка б могла долучитися до ремонтних робіт та зняти соціальну напругу в населених пунктах. Також голова селища Павло Фабріці планує наступного тижня зустрітися з начальником Служби атодоріг Михайлом Поповичем.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email