Відкриття оновленого центрального відділення Ощадбанку у Виноградові після капітального ремонту відбулося 25 травня.
Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка привітав колектив з такою приємною подією. Адже тепер приміщення банку вирізняються сучасним дизайном, а також комфортними зонами для обслуговування клієнтів.

Працівники банківської установи радо зустрічали гостей. Так, на урочистому відкритті відділення були присутні начальник філії Закарпатського обласного управління Ощадбанку Максим Гордійчук та його заступник Андрій Ковальчук, звичайно, керуюча відділенням Оксана Кукса, а також представники районної ради, райдержадміністрації та установ міста.

Почесні гості урочисто перерізали стрічку на знак відкриття оновленого відділення. Керівник районної ради Віталій Любка висловив вдячність орендодавцям за таке утримання комунального майна та побажав успіхів та процвітання установі, а клієнтам завжди якісного обслуговування та задоволення від співпраці з Банком.

Як зазначив начальник обласного управління Ощадбанку Максим Гордійчук, у новому відділенні клієнти можуть скористатися повним переліком банківських послуг, і, крім цього, скористатися зоною цілодобового самообслуговування «24/7» із банкоматом та інформаційно-платіжним терміналом.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email